Блискавка онлайн у реальному часі | Блог Телемайстра

Блискавка онлайн у реальному часі

Більшу частину року у широтах, де лежить Київ та область, відбувається грозова активність. Несподівана гроза може спричинити неполадки телевізорів, супутникових тюнерів, та будь-якої електронної техніки, яка має прив”язку до електропровідних комунікацій. Навіть електричний розряд, який відбувається на відстані, викликає перерозподіл електронів, які до цього часу знаходилися у стані відносного спокою.

Між антенною магістраллю та мережою електроживлення телевізора можуть виникати короткочасні струми великої потужності. Часто пошкоджена блискавкою техніка не є ремонтопридатною. Тому, цілком нормально – не залишати телевізори у стані “очікування”, та фізично від”єднувати антенну, чи інші комунікації, щоб зберегти техніку від знищення від дії атмосферної дикої електрики.

Дуже добре, що є у мережі інтернет онлайн ресурси, які відстежують активність блискавки у реальному часі. Таким чином, можемо убезпечити своє майно, і не тільки, від природних явищ.

Особисто мені подобається оцей ресурс – клікнувши по скріну, потрапимо на сайт, де блискавка онлайн у реальному часі буде наочно продемонстрована. Яким чином воно оце все працює я не знаю, але користуюсь з задоволенням.